Výsledky 2019

Mistrovství Hobby Dance a Figurálního valčíku

Pardubice

8.5.2019

Junioři 1 STT

8. místo Pavel Lukašík a Aneta Novotná

Junioři 1 LAT

10. místo Pavel Lukašík a Aneta Novotná


Dospělí - Figurální valčík

3. místo Jan Pírko a Eliška Hanslová

4. místo Daniel Nedvídek a Ivana Koubková



Sezemický pohár

Sezemice

30.3.2019

Hobby Dance® Děti 2 kombinace

4. místo Šimon Trnka a Kristýna Richterová

Hobby Dance® Junioři 1 D kombinace

4. místo Pavel Lukašík a Aneta Novotná

7. místo Šimon Trnka a Kristýna Richterová

Hobby Dance® Junioři 2 D kombinace

5. místo Šimon Jirků & Barbora Brandová

6. místo Pavel Lukašík a Aneta Novotná

Hobby Dance® Mládež D kombinace

4. místo Šimon Jirků & Barbora Brandová

Hobby Dance® Junioři 1 D STT

2. místo Pavel Lukašík a Aneta Novotná

Hobby Dance® Junioři 1 D LAT

4. místo Pavel Lukašík a Aneta Novotná

Hobby Dance® Junioři 2 D STT

4. místo Pavel Lukašík a Aneta Novotná

6. místo Šimon Jirků & Barbora Brandová

Hobby Dance® Junioři 2 D LAT

3. místo Šimon Jirků & Barbora Brandová

6. místo Pavel Lukašík a Aneta Novotná

Hobby Dance® Mládež D STT

10. místo Šimon Jirků & Barbora Brandová

Hobby Dance® Mládež D LAT

8. místo Šimon Jirků & Barbora Brandová

Hobby Dance® Dospělí D STT

9. místo Libor Shejbal a Hana Shejbalová

Hobby Dance® Senioři D STT

7. místo Libor Shejbal a Hana Shejbalová

Děti do 15 let - Česká polka

5.-6. místo  Šimon Jirků & Barbora Brandová

Junioři - STT

6. místo Pavel Lukašík a Aneta Novotná

Senioři - STT

6. místo Libor Shejbal a Hana Shejbalová



Chvaletické Éčko

Chvaletice

27. 1.2019


Hobby Dance® Junioři 2 D kombinace

6. místo Šimon Jirků & Barbora Brandová

Hobby Dance® Mládež D kombinace

3. místo Vilém Šedivý & Eliška Bílková


Hobby Dance® Junioři 2 D STT

5. místo Šimon Jirků & Barbora Brandová

Hobby Dance® Junioři 2 D LAT

7. místo Šimon Jirků & Barbora Brandová

Hobby Dance® Mládež D STT

3. místo Vilém Šedivý & Eliška Bílková

5. místo Šimon Jirků & Barbora Brandová


Hobby Dance® Mládež D LAT

5.-6. místo Vilém Šedivý & Eliška Bílková

7. místo Šimon Jirků & Barbora Brandová

Hobby Dance® Dospělí D STT

5. místo Vilém Šedivý & Eliška Bílková

Hobby Dance® Dospělí D STT

6. místo Vilém Šedivý & Eliška Bílková